facebook twiter youtube

Zamów przez telefon

TELEFON: 507-227-000

Pościel 3D z prześcieradłem - nowy trend w przemyśle tekstylnym

Pościel z nadrukiem 3D zyskuje coraz większe grono zwolenników na współczesnym rynku tekstyliów.  Dla niewtajemniczonych - jest to biała, bawełniana pościel na którą nanosi się dowolny wzór z efektem trójwymiarowej głębi. Pościel 3D z prześcieradłem to produkt, który dzięki możliwości jego personalizacji dodaje uroku każdej sypialni. Idealnie sprawdza się w dziecięcym pokoju, skutecznie pobudzając wyobraźnię najmłodszych domowników. 
W naszym asortymencie dostępna jest pościel 3D z prześcieradłem. Znajdą Państwo szeroką ofertę wzorów oraz kolorów wykonywanych przez nas nadruków - tak aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Nadruk 3D na pościel wymaga zastosowania najnowszych technologii oraz doświadczenia i precyzji w wykonywanej pracy. 

Jaka pościel 3D z prześcieradłem będzie najlepsza? 

Przy zmianie tekstyliów należy kierować się kilkoma czynnikami, które mają wpływ na zadowolenie z zakupionego produktu. Każdy nasz klient jest inny, dlatego tak ważne jest, aby zbadać Państwa indywidualne preferencje odnośnie wyboru odpowiednich kołder i tekstyliów. Oprócz jakości, która stanowić powinna priorytet w wyborze odpowiedniego kompletu pościeli 3D z prześcieradłem, warto take zwrócić uwagę na kilka innych kwestii. 
Przede wszystkim trzeba zastanowić się, jaki materiał będzie najbardziej odpowiadał Państwa oczekiwaniom. Najbardziej przyjazne dla skóry są materiały naturalne, które to cieszą się w naszym sklepie największą popularnością. Warto także wspomnieć, że poszerzyliśmy asortyment o antyalergiczną pościel 3D z prześcieradłem z troską o najbardziej wymagających klientów - zwłaszcza najmłodszych, dla których odpowiedni komfort snu stanowi podstawę do prawidłowego rozwoju. Rozmiar pościeli dobieramy do posiadanego łóżka. Najpopularniejsze komplety pościeli 3D z prześcieradłem dostępne na naszej stronie posiadają wymiary: kołdry  140×200 cm i  160×200 cm, a poduszki 70x80 cm.

Producent kołder 3D gwarantuje najlepszą jakość produktów

W trosce o naszych klientów zadbaliśmy o to, aby wykonywana przez nas pościel 3D z prześcieradłem była produkowana z najwyższej klasy materiałów oddychających, które nie drażnią skóry. Wiemy, jak ważny jest komfort podczas snu, dlatego tekstylia sprzedawane na naszej stronie internetowej zostały zaprojektowane z troską o najmniejszy detal. 
W naszej ofercie znajdą Państwo kołdry, a także komplet pościel 3D z prześcieradłem, wykonane z materiałów antyalergicznych w trosce o komfort naszych najwrażliwszych klientów.  Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, dla której zadowolenie klienta stanowi priorytet podczas realizacji zamówienia. Dbamy o stały kontakt - od momentu zlecenia wyrobu tekstyliów, aż do dnia dostarczenia przesyłki. Pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji. Z entuzjazmem odpowiemy na Państwa wszystkie pytania, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych produktów, wśród których znajduje się również pościel 3D z prześcieradłem, na naszej stronie internetowej. 

 

facebook twiter youtube

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

FABRYKA SNU SP Z O O          ul. Mazowiecka 11/49  00-052 Warszawa

telefon

telefon:

507-227-000  501-299-777

mail

e-mail:

biurofabrykasnu@wp.pl